Skip links

Customers’ feedback

Leave a review

Overall ratingNumber of feedbacks: 259

Our reviews

Ričardas Šidlauskis
2021-10-16

Puikus auto nuomos punktas. Labai patogios, greitos ir paprastos nuomos salygos. Automobilis švarus, tvarkingas, o pristatymas ir gražinimas buvo labai sklandūs. Sekantį kartą vėl tik į VITARENT. Ačiū

Einaras Gaubys
2021-10-15

Jau ne viena karta naudojos Vitarent.lt paslaugomis. Labai patikima, geras aptarnavimas, malonus bendravimas, labai patikimi automobiliai uz gera patikima kaina rekomenduoju visiems tikrai nenusivilsite.

Asta Mazeikiene
2021-10-14

Po sandorio su šia įmone, supratimas apie automobilio nuomą tapo paprastas ir aiškus.
Nuostabus, pagarbus bendravimas, didelės pastangos dėl kliento, atsižvelgimas į individualius poreikius.
Pačios didžiausios rekomendacijos!!!
Dėkui!!! Išgelbėjot mane!! 🙏🏻💛

Jolanta Van Dijk
2021-10-07

Jau nepirma karta nuomuojames automobili is VItarent.lt. uz prieinama kaina. Aptarnavimas, bendravimas, pristatymas puikus. Rekomenduoju!!

Karina Tam
2021-10-06

It was my first time renting a car with Vita rent and the experience was great. Very quick pick up and return car service. The car was new and very clean. I will definitely choose Vita rent again when renting a car.😉

Diana Di
2021-10-05

Vitarent yra viena geriausiu automobilių nuomos kompaniju su kuriais teko bendrauti ir nuomotis automobilius. Viskas vyksta aukščiausiame lygyje. Automobiliai yra pristatomi į sutarta vieta sutartu laiku. Labai švarus ir puikiai prižiūrėti. Vitarent komanda yra labai maloniai bendraujantis žmonės, patars ir pasiūlys geriausia varianta tinkanti būtent jums. Rekomenduoju 100%

Lina Gudiene
2021-09-29

Visų pirma tobulas aptarnavimas! Bet kuriuo paros metu pristatomas automobilis į oro uostą ir lygiai taip pat pasiimamas... kiek sykių besinuomavau nė kart neturėjau problemų dėl auto. Visi automobiliai kuriais teko naudotis buvo ekonomiški ir tikrai komfortabilūs!
Nuoširdžiausias ačiū už tai, kad esate! 🤩

Meilė Rinkevičienė
2021-09-28

Patys geriausi atsiliepimai!!! VITARENT paslaugas rekomendavo giminaitė, likau labai patenkinta VITARENT paslaugomis. Automobilį gavau švarų tvarkingą sutartu laiku ir sutartoje vietoje. Be jokių užstatų. Viskas patogu paprasta ir greita ir kaina atitinka 100% Dėkoju Vitalijui už paslaugą, toliau tikrai naudosiuos Jūsų paslaugomis! Rekomenduoju 100% nenusivilsite!!!

Indrė Sidorenko
2021-09-23

Aptarnavimas ir bendravimas aukščiausios klasės. Automobilis tvarkingas ir švarus. Viskas labai puiku 10 balų.

Vaidas Tumas
2021-09-17

VITARENT paslaugas rekomendavo draugai. Esu labai patenkintas VITARENT paslaugomis. Automobili gavau techniškai tvarkingą. Kainos prieinamos. Rekomenduoju!!!

Rasa Petrauskienė
2021-09-14

Tikrai esu nuomavusis automobilių užsienyje, ir galiu pasakyti kad Vitarent.lt klientu aptarnavimas tikrai nustebino. Tikrai išskirtinis puikus. Automobilį gavau tvarkingą. ir kainos teisingos. Tikrai rekomenduoju!

Dijana Weber
2021-09-13

Vitarent tikrai rekomenduoju ir tikiuosi pasinaudoti jusu paslaugomis dar ne karta!
Laiku pristatymas, tvarkinga masina, draugiskas ir geranoriskas bendravimas!
Linkiu sekmes!

Judi Ta
2021-09-11

Patys geriausi atsiliepimai!!!!! Esu be galo patenkinta Vitarent paslaugomis!!! Pristate automobili ten kur man reikejo ir palikom ji ten kur mums reikejo ! Vitalijus yra tikras profesionalas. Viskas paaiskinta buvo nuo pradziu pradzios kaip viskas bus . Labai Aciu Vitalijau, ir toliau naudosiuos Jusu paslaugomis !

Iveta Mustafa
2021-09-08

Esu begalo laiminga atradus VITARENT!!!
Kliento aptarnavimas nuostabus. Automobilis ypatingai tvarkingas ir isore ir vidumi. Kaina atitinka kokybe 100%.
Taip pat automobilis buvo pristytas i kita Lietuvos miesta ir grazintas ten pat be jokio mokescio.
REKOMENDUOJU !!!

Ingrida
2021-09-02

Vitarent automobilių nuomos paslaugomis jau naudojames daugiau kaip 4 metai. Ir paslaugų kokybė yra visada aukščiausios klasės. Automobiliai kuriuos nuomavomės iš Vitarent buvo nepriekaištingai švarūs, visada pristatyti laiku į sutartą vietą bei iškilus klausimams ar prireikus pagalbos Vitarent komanda yra visada pasiruošusi padėti ir greitai bei lanksčiai išspręsti iškilusius klausimus.
Vitarent automobilių nuomos kompanija rekomenduoju visiems.

Veciaslavas Krylovas
2021-08-21

VitaRent renkames ne pirmus metus. Tikrai rekuomenduojam.
Pristatymas visada laiku, masinos tvarkingos, kainos patrauklios.

Inga Šukevičiūtė
2021-07-23

Geras aptarnavimas. Geros masinos. Rekomenduoju visiems 😉

Sandra Kaz
2021-07-14

Didziausios rekomendacijos renkantis sia kompanija masinos nuomai.Ne karta jau nuomavausi ir visad likau patenkinta.Nauji,svarus,tvarkingi automobiliai ,malonus aptarnavimas,gera kaina,ir pristatymas i Jums patogia vieta!

Miglė Sadauskaitė
2021-07-11

Švarios, tvarkingos, naujos mašinos, patogiai pristatomos į reikiamą vietą. Puikus servisas su geromis kainomis, tikrai rekomenduoju.

Vilija Šileikė
2021-07-09

Patikimas paslaugos teikėjas. Automobilį pristatė laiku į sutartą vietą. Automobilis švarus, tvarkingas. Kitą kartą rinksimės tik Vitarent, didžiausios rekomendacijos!

Sigita Sartauskaitė
2021-06-27

Auto tvarkingas. Visi susitarimai vykdomi laiku ir taip, kaip sutarta. Rekonenduoju!

Justina Brazaitytė
2021-06-02

Viskas patogu, paprasta ir greita. Automobilio būklė puiki, galima suderinti patogią pasiėmimo/atidavimo vietą. Ačiū ir rekomenduoju 🙂

Aušra Bar
2021-06-01

Ieskojau patikimos nuomos kompanijos ir pagaliau pavyko tokia rasti! Automobiliai labai tvarkingi, puikiai techniskai priziureti. Klientu aptarnavimas ir komunikacija auksciausios klases! Dabar bus ramu keliaujant atostogu,nes zinau, kad masinos nuomos klausimas bus issprestas 🙂 Didziausios rekomendacijos!

Odeta
2021-05-20

Super rekomenduoju 💯 prieinamos kainos ir auto svarus ir tvakingi viskas labai puiku jokiu problemu niekad nebuvo super .

Judita
2021-03-01

Rekomenduoju visiems !!!! Paslauga esu 100% patenkinta, taip pat paslaugos kokybe super (respect) . Greitas rezervavimas, patogus automobilio paėmimas. Taip pat labai malonus klientu aptarnavimas. 100 balu !!!Ačiū.

Samanta Fawcett
2021-02-03

Great service by Vitarent.lt - I used the company's car for long term rental and was amazed by excellent customer service, brand new vehicle and surely friendly prices.

Agnė Agnytė
2020-11-03

Puikus kainos ir kokybes santykis. Masiniuka gavome tvarkinga, priziureta, su pilnu kuro baku 🙂 Viskas puikiai. Likome tikrai patenkinti. Malonus bendravimas. Rekomenduojame ir kitiems

Lau Rel
2020-11-01

Nuomavausi automobili is Vitarent ☺️Geros kainos bei labai malonus aptarnavimas.Automobili gavau tvarkinga ir piziureta 🥰 Ateityje nauduosiuos tik Vitarent paslaugomis, labai Jums aciu!!!!

Jurgita Valiukevičiūtė
2020-09-21

Ieškojau automobilio nuomai kelionei į užsienį (tolimesnį už kaimyninės šalis), Vitarent buvo vieni iš nedaugelio, kurie davė teigiamą atsakymą, o kainos buvo geriausios. Automobilis visapusiškai tvarkingas, apynaujis. Aptarnavimas malonus ir paslaugus. Automobilis buvo pristatytas į sutartą vietą. Tikrai niekas nenuvylė, paliko tik geriausius įspūdžius. Rekomenduoju!

Jovita Rudnickaitė
2020-09-14

Puiki, paslauga, jei reikia automobilio ilgam ar trumpam laikotarpiui, rekomenduoju. Lanksčiai prisitaikė prie laiko pasiimant ir atiduodant automobilį. Švarus, tvarkingai paruoštas auto, imi ir važiuoji ir nesuki galvos.

Vaida Biknevičiūtė
2020-09-09

Džiaugiuosi pasirinkusi Vitarent. Paprastai, aiškiai, pagal mano pageidavimus. Mašina komfortiška ir ekonomiška, buvo pristatyta kur ir kada man reikėjo 👌

Kristina Burdulytė
2020-06-25

Puikus aptarnavimas. Tvarkingas ir patogus automobilis. Jokių priekaištų. REKOMENDUOJU!

Renata Matulaitytė
2020-06-21

Pirmą kartą kreipiausi, automobilis ekonomiškas, jokių problemų kelyje neiškilo. Dėl automobilio nuomos susitarimas vyko greitai ir sklandžiai, taip pat ir automobilio grąžinimo metu. Ačiū Vitarent!

Egidijus Strakšas
2020-06-14

Rekomendavo nuomuotis automobili iš Vitarent, tai tikrai visiems rekomenduoju 100%, kas ieško, kur greitai bei patogei išinuomoti automobilį. Labai patiko Vitarent, protingos kainos, malonus aptarnavimas. Automobilis kompaktiškas, tvarkingas ir prižiūrėtas. Ateityje, jeigu vėl prireiks nauduosiuos Jūsų paslaugomis, labai ačiū!!!

Simonas Naudžius
2020-02-03

Nuomavusi 2015-ktų Škodą. Atvežė švarią, tvarkingą, o svarbiausia laiku ir į sutartą vietą. Likau patenkintas auto nuomos paslauga ir naudosiuos ateityje.

Reda Bulotaitė
2020-01-19

Labai patiko Vitarent, protingos kainos, labai malonus aptarnavimas. Automobilis kompaktiškas, tvarkingas ir prižiūrėtas. Tikrai rekomenduosiu paslaugas savo draugam ir pati ateityje nauduosiuos tik Jūsų paslaugomis, labai ačiū!!!

Gab Riel
2020-01-07

Norite kokybes ir geros kainos derinio? Pataikete tiesiai i desimtuka 👍 nuostabus aptarnavimas, gera kaina, nauji ir tvarkingi auto 👍 rekomenduoju!!!!

Danute Gerveliene
2020-01-03

Labai patikima,geram stovi masina,tvarkinga,nes pati nuomojausi,patariu ir kitiems is Vitarent.lt nuomotis masinas

Evelina Simkute
2020-01-02

Fast, personalised service and a spotless, reliable car made our long trip much more comfortable. Thank you! Will definitely use again.

Sole Mia
2020-01-02

Service is on Top 10 ! Very responsible, honest and friendly owners! You can call at any time and you will receive a response / advice immediately! The car is in perfect condition. This company was recommended to my by friends. I am very glad that my choice was at VITARENT! Highest recommendations.

Il servizio è tra i primi 10! Proprietari molto responsabili, onesti e cordiali! Puoi chiamare in qualsiasi momento e riceverai immediatamente una risposta / un consiglio! L'auto è in perfette condizioni. Questa compagnia mi è stata raccomandata dai miei amici. Sono molto contento che mia scelta sia stata VITARENT!

Ligita Kožemiakina
2019-10-31

Malonus bendravimas,švarus automobilis,punktualu ir patikima.Man patiko ši įmonė,rekomenduoju visiems.💯💯💯

Reda Astrauske
2019-10-27

Rekomenduoju visiems,draugiškas bendravimas,išsami informacija apie automobilį ,tvarkingas automobilis.Sąžiningas žmogus.

Lara Issa
2019-10-13

Service is on top! Very responsible, honest and friendly owners! You can call at any time and you will receive a response / advice immediately! The car is in perfect condition. This company was recommended to us by friends who have been using the service of this company for many years. My husband and I are very glad that our choice was stopped at VITARENT! Highest recommendations! 👏👏👏👏👏👍

Natalija Sv
2019-09-20

Nuomavomes masina is VITARENT ir likome patenkinti maloniu bendravimu su klientais.Viska issamiai paaiskino,masina buvo pristatyta i orouosta ir grazinant masina patys atvyko pasiimti.Jei vel reikes nuomotis masina,tai tik is VITARENT nuomosimes! Rekomenduojam 100%!! 👌👌👌

Robertas
2019-09-16

Aciu,puikus aptarnavimas,automobilis pristatomas i sutarta vieta.Didelis ir geras automobiliu pasirinkimas.Greitai tvarkomi dokumentai ,Rekomenduoju.

Marc Wilson
2019-09-16

A really easy rental experience. Lovely car, great service and a good price. I’ll be using again next time I am in Kaunas.

Luc Marc Pace
2019-09-11

it's the second time that i need a car for my travel in Lithuania, and this is the second times that i used the Vitarent car's. All times where the same things : car is very clean and services or only first classes. Punctuality and cordiality also included in the prices,and i'm nice to deall again with you in futur!
thanks for all
Luc

Arnas Pielikys
2019-09-10

Malonus aptarnavimas,tvarkingas automobilis,rekomenduojame visu 100%

Kite-Repair Slav
2019-09-01

5 star 24/7 service. Couldn't ask for more, very competitive prices.
Don't look elsewhere, strongly recommend Vitarent.
Made my holiday easier🤩.
Thanks🙂

Renata Mozuraityte
2019-08-31

Nuomojames automobili jau ne pirma ir tikrai ne paskutini karta ir galiu drasiai rekomenduoti Vitaliju visiems, kam aktuali si paslauga. Labai patinka poziuris i klienta, lengvai galima susitarti kur atsiimti ir grazinti automobili, viska detaliai paaiskina, pataria, yra saziningas ir patikimas. Daugiau tokiu zmoniu! Sekmes tau Vitalijau👍👍👍