Skip links

Dažniausiai užduodami klausimai

Automobilį galite rezervuoti telefonu +370 631 86742, el. paštu info@vitarent.lt arba užpildę rezervacijos forma mūsų internetinėje svetainėje.

Užsakymas laikomas patvirtintu tik tuo atveju, jeigu jūs gavote oficialų patvirtinimą el. paštu arba telefonu.

Atsiskaityti už automobilio nuomą galite bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais.

Atvykę išsinuomoti automobilį, privalote pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą (pasas arba ID kortelė).

Depozitą reikia sumokėti ne vėliau kaip automobilio perdavimo – priėmimo metu. Depozitas yra grąžinamas automobilio grąžinimo metu. Grąžinus nepažeistą ir tvarkingą automobilį bei, nepadarius automobiliui ar nuomotojui jokios kitos žalos, užstatas yra grąžinamas klientui. Automobilio depozito dydis yra 100 – 300 € priklauso nuo pasirinkto automobilio.

Maksimali automobilio paros rida 400 km. Kilometražas yra sumuojamas. Pavyzdžiui: 7 paros x 400 km./ per parą = 2800 km. per nuomojamą laikotarpį. Viršijus kilometražą, taikomas papildomas 0,10 € / km. mokestis.

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu.

Taip, tinka ir kitų valstybių galiojantys vairuotojo pažymėjimai.

Jums pageidaujant, automobilį galime pristatyti visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Pristatymo – grąžinimo kaina derinama su kiekvienu klientu individualiai.

Taip. Mes galime įtraukti papildomą vairuotoją į sutartį (jeigu jis / ji atitinka vairuotojams keliamus mūsų kriterijus) nemokamai.

Taip. Visi automobiliai išnuomojami su pilnu kuro baku ir tvarkingi, todėl, grąžinant automobilį, kuro bakas turi būti pilnas, o automobilis tvarkingas.

Skrydžio vėlavimo atveju, prašome informuoti mus telefonu +370 631 86742 arba el. paštu info@vitarent.lt

Esant netikėtam gedimui ar autoįvykiui skambinkite telefonu +370 631 86742 (24 val / parą.) ir mes Jums padėsime!