Nuomos sąlygos

Automobilio rezervavimas ir apmokėjimas
Minimali automobilio nuomos trukmė – 1 para (24 val.)
Automobilių nuomos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Automobilį rekomenduojame užsisakyti iš anksto, taip pat privaloma sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Dėl rezervacijos kreipkitės:

Rezervuojant automobilį mokama 50 € avansinė įmoka, kuri išskaičiuojama iš automobilio nuomos sumos. Atsiskaitymas už paslaugas galimas banko pavedimu arba grynaisiais pinigais. Atsisakius automobilio, avansinė įmoka negrąžinama.
Antro vairuotojo registracija – NEMOKAMA.
Automobilio nuompinigiai ir depozitas sumokamas nuomotojui  ne vėliau, kaip perdavimo – priėmimo dieną.  Nuomininkui nepadarius jokios žalos automobiliui bei jo priedams ar kitų nuostolių,  sutarties pasibaigimo dieną depozitas grąžinamas nuomininkui.

Depozitas:
Lengvasis automobilis – 100 - 300 €. (priklauso nuo automobilio klasės).
Keleivinis mikroautobusas – 300 €.
Jei nuomojamą automobilį nuomininkas paima nakties metu, mokamas papildomas 15.00 € mokestis (vienkartinis). Nakties metu laikomas laikotarpis nuo 23.00 val. iki 07.00 val.)

Reikalingi  dokumentai
Jei nuomininkas fizinis asmuo, jis privalo turėti:

 • Galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę.
 • Galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
 • Privalomas vairuotojo amžius lengvajam automobiliui - 22 metai + ne mažiau 2 metų vairavimo patirtis, keleivinio mikroautobuso vairuotojo amžius - 25 metai + ne mažiau 3 metų vairavimo patirtis.

Jei nuomininkas Juridinis asmuo, privalo pateikti:

 • Įmonės registracijos pažymėjimą,
 • Galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę.
 • Įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį
 • Galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Nuomininko teisės ir pareigos
Nuomininkas automobilį privalo išlaikyti geros būklės (neskaitant normalaus nusidėvėjimo), tvarkingai ir tinkamai naudoti pagal paskirtį.
Nuomininkas įsipareigoja nepernuomoti ir jokiais kitais būdais neperduoti automobilio tretiesiems asmenims.
Automobilis nuomininkui perduodamas tvarkingas, geros techninės būklės ir su pilnu kuro baku, todėl nuomininkas įsipareigoja grąžinti automobilį su pilnu kuro baku ir geros techninės būklės. Nuomininkui automobilį grąžinus ne su pilnu kuro baku, nuomininkas įsipareigoja sumokėti 1,5 € už kiekvieną trūkstamą kuro litrą, skaičiuojant pagal automobilio kuro bako talpą.
Sugadinus automobilio padangą, nuomininkas įsipareigoja atlyginti nuomotojui 2 padangų vertę, apskaičiuotą pagal rinkoje esančias vidutines padangų kainas, įvertinus nusidėvėjimą, jei šių padangų vertės nuomotojui neatlygina draudimas.
Nuomininkas yra visiškai atsakingas nuomotojui už bet kokį automobilio ar jo inventoriaus praradimą ar sugadinimą, jei draudimo kompanija neatlygina padarytų nuostolių. Tokiu atveju automobilio ar jo inventoriaus praradimo bei sugadinimo suma yra nustatoma pagal tuo metu rinkoje esančias kainas.

Privalomasis ir KASKO draudimai
Visi nuomojami automobiliai apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės bei KASKO draudimais, papildomai nuo nelaimingų atsitikimų apdraustas vairuotojas ir jo keleiviai.
Esant automobilio praradimo ar sugadinimo grėsmei, pametus automobilio raktus, dokumentus, valstybinio numerio ženklą, nuomininkas privalo imtis visų įmanomų priemonių turtui gelbėti, nedelsiant pranešti nuomotojui ir policijai. Pateikti nuomotojui automobilio registracijos dokumentus ir raktelius, reikalingus dokumentus įvykio priežastims, aplinkybėms bei nuostolio dydžiui nustatyti.

Papildoma įranga

 • Auto kėdutės vaikams – 5 € (vienkartinis mokestis vienam nuomos laikotarpiui).
 • GPS – 5 € (vienkartinis mokestis vienam nuomos laikotarpiui).

Techninė pagalba kelyje ir pakaitinis automobilis
Nuomojamiems automobiliams yra suteikiama techninė pagalba kelyje 24/7 Lietuvos teritorijoje. Sugedus automobiliui ar įvykus eismo įvykiui yra suteikiamas pakaitinis automobilis Lietuvos teritorijoje, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos. Pasiliekame teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio gedimo ar autoįvykio), jeigu įvykis įvyko dėl kliento kaltės.

Auto nuomos apribojimai

 • Draudžiama išvykti iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu. Išvykti galima tik gavus raštišką nuomotojo leidimą. Už savavališką išvykimą iš Lietuvos Respublikos teritorijos be raštiško nuomotojo leidimo, taikoma 1000 € bauda.
 • Maksimali vienos paros rida – 400 km lengviesiems automobiliams ir 500 km keleiviniams mikroautobusams. Už kiekvieną papildomai nuvažiuotą kilometrą, su lengvuoju automobiliu, sumokama 0,06 € su keleiviniu mikroautobusu 0,09 €.
 • Draudžiama eksploatuoti automobilį su neaiškios kilmės degalais, įsigytais nelegaliai. Nustačius šio reikalavimo pažeidimo faktą taikoma 500 € bauda.
 • Draudžiama automobiliuose vartoti alkoholinius gėrimus, psichotropines medžiagas, rūkyti, vežti gyvūnus, tempti kitus automobilius, dalyvauti sportiniuose automobilių renginiuose.